Wzory

wzory na tkaniny

Zaprojektuję grafiki na tkaniny dla Twojej marki

Ręcznie malowane elementy przekształcam w unikalne wzory, które wyróżnią Twoje produkty. 
01

makówki

02

makówki

Jak przebiega współpraca?

 

  1. Wybór licencji: 

Licencja niewyłączna nieograniczona terytorialnie – wzory na tej licencji możesz znaleźć w moim sklepie internetowym. Ta licencja oznacza, że nie jesteś jedynym właścicielem danego wzoru, bo jego zakup może być wielokrotny. Zakupiony wzoru możesz powielać na swoich produktach przez 2 lata.

Licencja wyłączna nieograniczona terytorialnie – ten wybór będzie dostosowany do Twoich idywidualnych potrzeb i będzie właściwy, jeżeli chcesz projekt graficzny na wyłączność. Możesz zakupić licencję na 2 lata lub bez ograniczeń czasowych. Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio magda@rudakropka.pl i opisz swój pomysł, a ja wycenię moją pracę. 

       2.  Jeśli zdecydujesz się na zakup gotowego wzoru na licencji niewyłącznej, grafikę prześlę na Twój adres mailowy w ciągu 24h i od razu możesz zlecić nadruk. Jeśli wybierasz tworzenie wzoru na wyłączność, to przeanalizujemy inspiracje, pomysły oraz paletę kolorystyczną. Potem przystępuję do pracy tworząc ręcznie malowane elementy. Ostatnim etapem jest skonstruowanie wzoru w programie graficznym i przygotowanie finalnych plików. 

 

03

jaśmin

04

jaśmin

05

jaśmin

 

Moje projekty sprawdzą się jako nadruki odzieżowe, wzory na tkaniny i tapety, grafika na tekstylia dziecięce czy akcesoria papiernicze. 

Plik zawiera element wzoru, który możesz powielić na dowolnej długości materiału. Pojedynczy element ma dopasowane do siebie brzegi, dzięki czemu przy dowolnej liczbie powtórzeń w pionie i w poziomie tworzy jednolitą całość. Tych połączeń nie widać (tzw. seamless).

06

ogród różany

07

ogród różany

ręcznie malowane wzory gotowe do pobrania

i błyskawicznego zlecenia druku na tkaninie. Każda grafika ma do wyboru warianty kolorystyczne. Otrzymasz odpowiednio przygotowane pliki TIFF, JPG oraz PNG (przeźroczyste tło).

Wybierz gotowe grafiki dla Twojego biznesu lub napisz do mnie aby skomponować nowy, unikalny wzór.

© 2021 All Rights Reserved.

Shopping Cart