Wzory

wzory na tkaniny

Zaprojektuję grafiki na tkaniny dla Twojej marki

Ręcznie malowane elementy przekształcam w unikalne wzory, które wyróżnią Twoje produkty. 
01

makówki

02

makówki

Jak przebiega współpraca?

  1. Wybór licencji: 

Licencja niewyłączna nieograniczona terytorialnie – ta licencja oznacza, że nie jesteś jedynym właścicielem danego wzoru, bo jego zakup może być wielokrotny. Możesz kupić licencję na któryś z pokazanych poniżej wzorów. Mogę zmodyfikować/dostosować wybrany przez Ciebie wzór z już dostępnych lub wykonać nowy według Twoich wskazówek. Zakupiony wzór możesz powielać na swoich produktach przez 2 lata lub bez ograniczeń czasowych.

Licencja wyłączna nieograniczona terytorialnie – ten wybór będzie dostosowany do Twoich idywidualnych potrzeb i będzie właściwy, jeżeli chcesz projekt graficzny na wyłączność. To oznacza, że nikt inny nie będzie mógł wykorzystać tego samego wzoru w obrębie ustalonej powierzchni użytkowej podczas trwania Twojej licencji. Możesz zakupić licencję na 2 lata lub bez ograniczeń czasowych. 

  2.  Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio magda@rudakropka.pl i opisz swój pomysł, a ja wycenię moją pracę. 

  3.  Sporządzimy umowę o dzieło, przeanalizujemy inspiracje, pomysły oraz paletę kolorystyczną. Potem przystępuję do pracy tworząc ręcznie malowane elementy. Ostatnim etapem jest skonstruowanie wzoru w programie graficznym i przygotowanie finalnych plików. Od razu po ich otrzymaniu możesz zlecić nadruk.

03

jaśmin

04

jaśmin

05

jaśmin

 

Moje projekty sprawdzą się jako nadruki odzieżowe, wzory na tkaniny i tapety, grafika na tekstylia dziecięce czy akcesoria papiernicze. 

Plik zawiera element wzoru, który możesz powielić na dowolnej długości materiału. Pojedynczy element ma dopasowane do siebie brzegi, dzięki czemu przy dowolnej liczbie powtórzeń w pionie i w poziomie tworzy jednolitą całość. Tych połączeń nie widać (tzw. seamless).

06

ogród różany

07

ogród różany

ręcznie malowane wzory do nadruków powierzchni

Każda grafika może mieć do wyboru warianty kolorystyczne.

Otrzymasz odpowiednio przygotowane pliki TIFF, JPG oraz PNG (przeźroczyste tło).

Napisz do mnie aby skomponować nowy, unikalny wzór: poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio magda@rudakropka.pl

© 2021 All Rights Reserved.

Formularz kontaktowy