FAQ

jak licencjonować

Zaprojektuję grafiki na tkaniny dla Twojej marki

Ręcznie malowane elementy przekształcam w unikalne wzory, które wyróżnią Twoje produkty. 

Jak przebiega współpraca?

 

  1. Wybór licencji: 

Licencja niewyłączna nieograniczona terytorialnie – ta licencja oznacza, że nie jesteś jedynym właścicielem danego wzoru, bo jego zakup może być wielokrotny. Zakupiony wzór możesz powielać na swoich produktach przez 2 lata. 

Licencja wyłączna nieograniczona terytorialnie – ten wybór będzie dostosowany do Twoich idywidualnych potrzeb i będzie właściwy, jeżeli chcesz projekt graficzny na wyłączność. To oznacza, że nikt inny nie będzie mógł wykorzystać tego samego wzoru w obrębie ustalonej powierzchni użytkowej podczas trwania Twojej licencji. Możesz zakupić licencję na rok, 2 lub 3 lata.

Umowa z przeniesieniem praw autorskich – to wykupienie wzoru, którego stajesz się właścicielem. Nie masz ograniczeń czasowych, możesz dowolnie modyfikować wzór i elementy, ponieważ otrzymasz plik otwarty z warstwami (PSD). 

 

 

 

  2.  Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio magda@rudakropka.pl i opisz swój pomysł, a ja wycenię moją pracę. 

 

  3.  Sporządzimy umowę licencyjną, przeanalizujemy inspiracje, pomysły oraz paletę kolorystyczną. Potem przystępuję do pracy tworząc ręcznie malowane elementy. Ostatnim etapem jest skonstruowanie wzoru w programie graficznym i przygotowanie finalnych plików. Od razu po ich otrzymaniu możesz zlecić nadruk.

4. Wzór dostarczę Ci w wymaganym pliku do druku, a także plik na stronę i media społecznościowe. Jeśli potrzebujesz, mogę wyodrębnić poszczególne elementy wzoru i również je przesłać. Kiedy Twój produkt będzie gotowy, chętnie pochwalę się tym na Instagramie i/lub mojej stronie!

ręcznie malowane wzory do nadruków powierzchni

Otrzymasz odpowiednio przygotowane pliki TIFF, JPG oraz PNG (przeźroczyste tło).

Napisz do mnie aby skomponować nowy, unikalny wzór: poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio magda@rudakropka.pl

Moje projekty sprawdzą się jako nadruki odzieżowe, wzory na tkaniny i tapety, grafika na tekstylia dziecięce czy akcesoria papiernicze. 

Plik zawiera element wzoru, który możesz powielić na dowolnej długości materiału. Pojedynczy element ma dopasowane do siebie brzegi, dzięki czemu przy dowolnej liczbie powtórzeń w pionie i w poziomie tworzy jednolitą całość. Tych połączeń nie widać (tzw. seamless).

wybrane realizacje

01

różyczki

.

wzór w drobne różyczki w stylu retro, jaki wykonałam dla belloshop.pl
zaprojektowany do druku cyfrowego na muślinie. Celem był projekt idealny na produkty dla dzieci: letnie sukienki, spódniczki, bluzki, blommersy, chusty, pościele, otulacze czy pieluszki.

wzór w retro ramki to również projekt dla belloshop.pl
02

dzikie róże

.

wzór w bukieciki dzikiej róży, jaki wykonałam dla drecotton.pl
zaprojektowany do druku cyfrowego na białym i waniliowym muślinie. Zastosowanie projektu: odzież, szaliki, pościel, dekoracje, akcesoria dziecięce.