Kim jest Ruda Kropka?

Tworzę klimatyczne ilustracje i wzory dla Twojego biznesu

Dorastałam na przedmieściach, w otoczeniu naturalnego i nieco dzikiego ogrodu, fotografując rosę na liściach i podglądając krzak róży. Inspiracje przenosiłam na papier odkąd tylko pamiętam, dlatego też tradycyjne techniki plastyczne są mi nadal najbliższe. Przemycam elementy botaniczne, zwierzęta leśne, klimat vintage i poetyckość, zarówno we wzorach dedykowanych dzieciom, jak i dorosłym. Zależy mi, aby projekty odzwierciedlały wrażliwość osób, które wybierają je do swojego codziennego otoczenia.

historia

Jestem Magda

Na głowie mi rudo, w głowie artystycznie. Ciągle o czymś marzę, kocham jesień, słony karmel i jaśmin. Zdarza mi się sprzątać przy Shubercie, czytać książki do poduszki i oglądać filmy pozornie o niczym. Zawsze miałam swój świat, w którym ideał piękna to Pippi albo Ania z Zielonego Wzgórza. 

Maluję ilustracje i wzory na powierzchnie wszelakie. Wszystko to w klimacie dawnych lat…

Bo sztuka charakteryzuje się unikatowością. Limitowany dostęp jest tym, co między innymi kształtuje jej wartość. Grafiki z moich ilustracji niosą ze sobą cząstkę wartości oryginału i mojego ducha. Dzięki personalizacji ilustracja do Twojego biznesu ma klimat i związane z tym uczucia. Estetykę. Aby dzięki temu, że zdobi Twój produkt odbywały się twórcze rozmowy…

Czasem patrzę na ludzi jak na dzieło sztuki.
Magda Anna Stefańska
artystka