Kim jest Ruda Kropka?

Tworzę klimatyczne ilustracje do twojego wnętrza

Każdy ma w sobie coś tajemniczego, a ja uwielbiam tę aurę osobowości. Coś nieuchwytnego, może to spojrzenie, ten lekki uśmiech albo sposób wypowiadania słów? 

Odtwórz wideo
historia

Jestem Magda, taki mały człowiek na tym wielkim świecie.

Na głowie mi rudo, w głowie artystycznie. Ciągle o czymś marzę, kocham jesień, słony karmel i jaśmin. Zdarza mi się sprzątać przy Shubercie, czytać książki do poduszki i oglądać filmy pozornie o niczym. Zawsze miałam swój świat, w którym ideał piękna to Pippi albo Ania z Zielonego Wzgórza. 

Maluję Wasze portrety, ilustracje i wzory na powierzchnie wszelakie. Wszystko to w klimacie dawnych lat…

Bo sztuka charakteryzuje się unikatowością. Limitowany dostęp jest tym, co między innymi kształtuje jej wartość. Reprodukcje moich obrazów niosą ze sobą cząstkę wartości oryginału i mojego ducha. Każdą z nich numeruję, bo założyłam pewien nakład i więcej niż on wynosi, nie będą dodrukowywane. Nanoszę ręcznie złotą farbę, co czyni każdy egzemplarz jeszcze bardziej unikalnym…a Tobie daje jeszcze więcej radości.

Reprodukcja jest tańszą opcją dla kolekcjonera, ale dzięki limitowaniu ilustracja do Twojego domu ma klimat i związane z tym uczucia. Estetykę. Aby dzięki temu, że zdobi ścianę odbywały się twórcze rozmowy…

Czasem patrzę na ludzi jak na dzieło sztuki.
Magda Anna Stefańska
artystka
Shopping Cart