darmowy kalendarz 2023 do pobrania

Pobierz i wydrukuj kalendarz 2023 na cały rok za darmo.

Przygotowałam go dla Ciebie jako forma podziękowania za to, że jesteś ze mną – odwiedzasz moją stronę, profil na IG, za każde polubienie, udostępnienie, komentarz, prywatną wiadomość.

Bywa, że nie jest tak jak byśmy chcieli… Nie wiemy co przyniesie 2023, ale mam nadzieję, że ten kalendarz wniesie trochę radości w każdy nadchodzący miesiąc. Nie ma tu czerwonych dni, nic nie jest z góry zaznaczone – niech każdy z tych dni będzie taki jak chcesz.

Kalendarz na 2023 rok do druku opatrzony jest zdjęciami moich akwarelowych ilustracji. Znajdziesz tu fotograficzne aranżacje z autorskimi rysunkami, owady, myszki, króliczki, leśne zwierzęta, podróżniczkę, Aurorę i Anię z Zielonego Wzgórza.

Zobacz podgląd 12 kartek – to bardzo artystyczny kalendarz.  

Kalendarz oddaję w Twoje ręce zupełnie za darmo na osobisty użytek. Będę wdzięczna jeśli zaobserwujesz mój profil @rudakropka na Instagramie i pochwalisz się jak korzystasz z kalendarza 🙂 Kliknij:

Zaplanuj 2023 z Rudokropkowym kalendarzem

Każdą stronę kalendarza wydrukujesz na domowej drukarce. Polecam w tym celu papier o większej gramaturze niż standardowy ksero – dzięki temu będzie ładnie wyglądał przez cały rok. Zadbaj o ustawienia drukarki aby druk był dobrej jakości.

Kalendarz możesz też oddać w ręce drukarni i zlecić profesjonalny wydruk (może nawet poprosisz o bindowanie aby ładnie wisiał?)

Możesz go powiesić na ścianie (może oprawić w piękną ramkę?), wkleić do notesu, a nawet korzystać w wersji elektronicznej jako tapety na telefon (co miesiąc inna!).

Pliki przygotowałam w PDF, na wymiar A4 

Tak! Kalendarz jest darmowy!

Wystarczy kliknąć w rudy przycisk, aby pobrać kalendarz do samodzielnego wydruku dla siebie:

English version of calendar 2023

Tap the button in the left side for the download my free calendar 2023 in English version. 

I prepared it for you as a form of thanks for being with me – you visit my website, IG profile, for every like, share, comment, private message.

You can print each page of the calendar on your home printer. I recommend paper with a heavier grammage than a standard photocopier – it will look nice all year. Check the printer settings for good quality. You can also have professionally printed.

You can hang it on the wall (maybe with a beautiful frame?), paste it into a notebook, and even use the electronic version as wallpaper for your phone (every month a different one!).

I prepared the files in PDF, size A4

Yes! The calendar is free!

poniżej znajdziesz starsze materiały do pobrania:

Darmowy kalendarz 2022 do samodzielnego wydruku

Darmowy kalendarz 2022 do druku – do pobrania

Jest w całości Rudokropkowy – to moje odręczne pismo, akwarelowe ramki oraz oczywiście moje ilustracje, szkice i rysunki inspirowane dziełami mistrzów na każdy miesiąc. Jedyne czego nie mogę w nim zawrzeć (ah, szkoda!) to kropelki złota jakie uwielbiam nanosić na moje gotowe prace za pomocą złotej farby… Może spróbujesz pochlapać we własnym zakresie? 🙂

Wydrukujesz go na domowej drukarce, warto wybrać papier o większej gramaturze niż standardowy ksero. Kalendarz będzie wtedy piękny przez cały rok. Zadbaj o ustawienia drukarki aby druk był dobrej jakości.

Kalendarz możesz też oddać w ręce drukarni i zlecić profesjonalny wydruk (i może nawet bindowanie aby ładnie wisiał?)

Oto podgląd 12 kartek z tego artystycznego kalendarza. Niech to będzie bardzo kreatywny rok pełen twórczych działań! Możesz go powiesić w widocznym miejscu na ścianie, wkleić do bullet journal, albo… korzystać w wersji elektronicznej jako zestaw tapet na telefon, które będziesz zmieniać co miesiąc.

Pliki przygotowałam w PDF, na wymiar A4 

Tak! Kalendarz jest darmowy!

Kliknij w rudy przycisk aby pobrać kalendarz 2022 dla Twojego domu:

Pamiętaj, że dostajesz go zupełnie za darmo, na użytek osobisty. Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do mnie na Instagramie @rudakropka i dasz znać, jak kalendarz się sprawuje 🙂

Planuj przyjemnie!